tisk - kalendář - stolní - nástěnný - kapesní - týdenní

 

OBJEDNÁVKA VLASTNÍHO FOTOKALENDÁŘE

Pro vytvoření a postup objednávky je důležité v prvním kroku rozhodnout, zda si přejete minimalizovat celkovou cenu a dosáhnout tak nejlepšího poměru ceny výrobku, nebo si přejete maximální servis a pohodlí při zpracování a nevadí Vám si za tyto služby připlatit.

 


nejlepší cena

 

Pro nejlepší poměr ceny a výsledku je důležitá příprava před vytvořením objednávky. Maximální úspory je dosaženo minimalizací přídavných služeb ovlivňující výslednou cenu, pro přehled možností s náhledem je pro Vás k dispozici online objednávka, která Vám nabídne možné volby u konkrétního typu kalendáře.

on-line objednávka na www.unikus.cz/kalendare

 


maximální servis

 

 

Pro maximální servis nás rovnou kontaktujte, vše potřebné bude řešeno osobně. Při takovém zpracování jsou nezávisle na výrobě účtovány požadované služby dle času těchto služeb (produkční nebo grafické práce).
K dispozici jsme v pracovní dny od 8:00 - 16:00
Mimo tento čas bez záruky, na základě předešlého kontaktu, nebo zaslání prvotních náhledů.

telefon: 271 962 325, 271 962 325
mobil: 777 438 777
e-mail: webkontakt@qp.cz

 

 

 


termín zpracování

 

Termín zpracování

Prvotní náhled kalendáře je dle rozsahu a kvality dodaných podkladů zasílán v rámci 1-2 pracovních dnů. Od druhé poloviny listopadu může být termín dvojnásobný a v prosinci dokonce trojnásobný. Finální čas grafických prací záleží na případných požadovaných změnách, není tedy možné předem určit konečný čas prací. Celkový čas a termín zpracování podkladů pro výrobu je převážně ve Vaší moci. Při bezchybných podkladech bývá často již první náhled schválen. Váš kalendář tak může být řazen do výroby v ten samý den, kdy byly dodány podklady. V praxi ovšem evidujeme i opakující se požadavky změn fotografií a jiného obsahu, což není možné předem ovlivnit z naší strany. Takové požadavky snadno přesáhnou i třítýdenní termín a zvyšují cenu grafických prací. Pečlivou přípravou tak šetříte čas a peníze, i když ne všem změnám je mnohdy možné předcházet, dají se minimalizovat tak aby poměr ceny prací a výsledku byl odpovídající Vaší představě.

 

Samotná výroba kalendáře je v základním termínu do 6 pracovních dnů od splnění náležitostí, tedy počítá se od chvíle, kdy je schválena grafika a potvrzena kalkulace/uhrazena záloha.

Placené upřednostnění výroby umožňuje zkrácení výrobního času až na 2 pracovní dny.

 

Termín doručení je dle dopravce zpravidla jeden až dva pracovní dny po výrobě. Prosím berte v úvahu, že s blížícími se Vánoci dopravci standardně kolabují, nedá se očekávat, že by tomu letos bylo jinak, proto nenechávejte objednávku na poslední chvíli.

 

 

 

 


 
 
www.mujfotokalendar.cz je součástí rozšířené skupiny služeb:
podpora a propagace - www.qp.cz | digitální tisk - www.qprinter.cz | prostorová výroba www.3D-motiv.cz | mechanické opracování kovu, plastu a dřeva - www.gravirka.cz | pivní půllitr s vlastním značením - www.mujpullitr.cz |