tisk - kalendář - stolní - nástěnný - kapesní

 

CENÍK KALENDÁŘŮ pro rok 2020: online výpočet | služby grafika | volitelné rozšíření | doručení |

 

 


online výpočet ceny kalendářů

 

Kalkulce vlastního fotokalendáře:
Pro množství do 5 kusů nabízíme pouze nástěnné měsíční kalendáře, které je možné objednat zcela samostatně pomocí online editoru. Zpracování stolních kalendářů je poloautomatické, nikoliv zcela automatické. Takové řešení umožňuje maximální uzpůsobení kalendáře, druhou stranou mince těchto širších možností tak jsou vyšší počáteční náklady, proto kalkulujeme zpracování stolních kalendářů od 5 kusů.

Množství má vliv na cenu. Čím více kusů, tím menší cena za jeden kus kalendáře.typ:

kusů:
 


služby grafika

 

Služby grafika

 

Prvotní náhled kalendáře na základě správně dodaných podkladů je poskytován zcela zdarma.

Pro takové zpracování musí být dodán přesný počet fotografií dle vybraného kalendáře, případě popisky k těmto fotografiím, nebo seznam vlastních svátků k doplnění.

Podrobné informace

 

Placené grafické práce

se týkají pořadovaných úprav nad rámec prvotního náhledu zdarma a požadavku na zpracování podkladů pro rozšířené možnosti kalendářena.

Dodatečné úpravy, případně úpravy na základě nedodržení dodání podkladů nejsou zahrnuty v prvotním náhledu zdarma a jsou zpoplatněny dle času grafických prací. Tedy i když je náhled možné měnit a výroba nebude zahájena dříve než bude kalendář zcela dle Vašich představ a náhled schválen, je lépe zbytečným opravám předcházet pečlivou kontrolou dodaných podkladů.

Případné další náhledy se změnou, na základě přání zákazníka, je účtováno dle času grafických prací při sazbě 480 Kč / hodina (580,80 Kč včetně DPH).

Na každý náhled je počítáno minimálně 10 minut (80 Kč = 96,80 Kč včetně DPH), maximum dle náročnosti. Je tedy výhodné uvést více konkrétních a přesných požadavků, než jejich postupné doplňování.

 

Podklady pro rozšíření kalendáře

Zpracování vlastní stránky vložené do kalendáře, značení na prodloužená záda, vložení loga či jiného motivu náhradou za minikalendárium a jiné grafické úpravy jsou kalkulovány dle času grafických a produkčních prací.

Čím přesnější zadání a lepší podklady pro zpracování, tím je zpravidla efektivnější zpracování a tím i nižší cena takovýchto služeb. Zpracování jedné stránky při jasném zadání a dodání kvalitních podkladů se pohybuje v rozsahu 20-45 minut. Tedy 160 - 360 Kč (193,60 až 435,60 Kč včetně DPH).

Možnost předání podkladů bez účtování grafických prací je u samostatných stran nebo značení na prodloužená záda při dodání PDF velikosti 1:1. Při takovémto dodání je výsledná kvalita závislá na dodaných podkladech. Pro ručenou kvalitu je možno využít placené kontroly naším grafikem v ceně 100 Kč (121 Kč včetně DPH) za jednu stranu (rozšíření).

 


možnosti rozšíření kalendáře

 

Možnosti rozšíření kalendáře

Mění rozsah kaendáře, proto je cena závislá na celkovém počtu objednaných kusů kalendářů. Čím více kusů, tím menší je cena rozšíření za jeden kus. Do 15 kusů kalendářů je cena stanovena jako minimální paušál.

 

Vložit list(y) kalendáře

Umožňuje přidání předpřipravených možností rozšíření, nebo vlastního textu, reklamního sdělení, kontaktů ... zcela dle Vašeho přání.
Vložit je možno 1 až 6 listů dle typu kalendáře.

Podrobné informace

 

Značení na prodloužená záda

Ideálné pro logo, kontakt, nebo reklamní sdělení které je na očích celoročně.

V nabídce možnost přímého potisku na prodloužený karton, nebo ekonomická varianta v podobě samolepeky pro vlastní dolep.

Podrobné informace

 


možnosti předání

 

Možné formy předání kalendářů

 

Osobní vyzvednutí

Na naší pobočce viz kontakt.

 

Doručení přepravcem

Umožňuje dodání na adresu přepravcem DPD a Českou poštou, nebo dodání na pobočku Z-point jako nejvýhodnější ceny doruření.

Podrobné informace

 

 

 


 
 
www.mujfotokalendar.cz je součástí rozšířené skupiny služeb:
podpora a propagace - www.qp.cz | digitální tisk - www.qprinter.cz | prostorová výroba www.3D-motiv.cz | mechanické opracování kovu, plastu a dřeva - www.gravirka.cz | pivní půllitr s vlastním značením - www.mujpullitr.cz |